loader image

Reviews

Reviews

Guest reviews and comments about the stay “Vila Grabytė”:

An absolutely outstanding experience and attention to the details is out of this world. You feel more, like in the museum rather than hotel. Property is filled not only with pieces of art of but also with engaging original attractions! Everything is newly built, renovated and centered around quality and modern luxury.
2022 m. Gegužė / Gytautas

Graži vila vos už kelių minučių pėsčiomis nuo upės kranto. Jame yra viskas, ko reikia viešnagei – nuo gražiai įrengtų kepsnių po medžiais iki stalo žaidimų. Kambariai yra erdvūs, o antikvariniai baldai suteikia vilos pojūtį. Miegamieji taip pat yra labai gražūs, o kiekvienas iš jų yra unikalus ir turi privatų įėjimą. Šeimininkas buvo labai draugiškas ir greitai atsakydavo.

2022 m. Gegužė / Modestas

Labai patiko vila, labai gražu, tvarkinga, matosi, kad viskas nauja, nenutrinta.
Viskuo džiaugiamės, patenkinti. Viskas apgalvota iki detalių. Net senoviniai rūbai palikti spintoje fotosesijoms! Ačiū už laiko mašiną! Įdomu pasisvečiuoti tarpukaryje.

2022 m. Balandis / Karolina

Nuostabi ramybės ir jaukumo oazė. Ne tik spalvingas interjeras, apgalvotos buitinės smulkmenos, bet ir už lango ošiančios pušys leidžia pasimėgauti užuominomis apie artdeco romantiką ir Kaunietiško kurorto dvasią. Mūsų viešnagės metu labai nudžiugino ir Kaunas 2022 kultūrinė programa – galimybė dar daugiau sužinoti apie tarpukario gyvenimo, laisvalaikio įdomybes, o pasitikimas su krupniku iš tiesų leido pajusti to laikmečio skonį!

2022 m. Kovas / Rugilė

Nuostabi senosios Panemunės vila, įrengta Art Deco dvasia. Tiek daug autentiškų tarpukario baldų, indų, spaudos, įvairiausių smulkmenų! Tačiau jautiesi lyg būtum svečias ne liūdname apleistame muziejuje, bet šviesiame dramatiškame spektaklyje apie tarpukario gyvenimą, apie jo prabangą, komfortą, kuriu gal niekada ir nebuvo. Bet taip smalsu šiandien patirti.
Ačiū! Jūs padarėte viską, kad viešnagė viloje būtų tikrai maloni

2022 m. Vasaris / Aistė

Patogus chek-inas, patogios lovos, minkšti patalai, švaru. Komunikacija su šeimininke puiki. Tiesiog tobulas pasibuvimas isskirtinėje erdvėje. Interjeras apgalvotas iki smulkmenų, leidžia pajusti tikrąją vilos dvasią.

Rekomenduoju!!!

2022 m. Vasaris / Laura

Absolutely fantastic. We were amazed of this place’s atmosphere and uniqueness.
Also communication of the host was very quick and smooth.
Loved the whole experience, thank you!
2022 m. Vasaris / Darius

Fantastiška, istorijos kupina erdvė Kaune, Panemunėje! Šiuolaikinio komforto ir tarpukario dvasios dermė. Tikra šventė buvo praleisti laiką šioje aplinkoje ir nuostabu būti pirmiesiems. Tikime, tai ne paskutinis kartas!
2022 m. Sausis / Rasa